Ettevõtte loomine / firma asutamine / OÜ loomine

Pakume Eesti äriühingute ja mittetulundusühingute asutamisega seotud teenuseid. Samuti saadaval valmisfirmad/riiulifirmad, sh on võimalik osta valmis aktsiaselts või mittetulundusühing, samuti on saadaval varem tegutsenud äriühingud.

Eesti ID-kaardi omanikule on ilmselt kõige lihtsamaks viisiks soetada firma digitaalselt. Saada olevad firmanimed leiate meie kodulehe parempoolsest servast. Soovi korral muudame firma nime müügiprotsessi käigus ilma täiendava tasuta.

Nõustame asutamisega seotud küsimustes. Vajadusel esindame/abistame kliente asutamisprotsessis, st notaribüroos, pankades, Maksu- ja Tolliametis. Organiseerime dokumentide notariaalset tõestamist ja tõlkeid või mitterahalise sissemakse hindamist audiitori poolt.

Meie abiga on Eesti äriühingute, mittetulundusühingute ning filiaalide asutamine kiire ja lihtne. Meie kaudu toimub kiiresti olemasoleva firma osanikuvahetuse vormistamine ning registriandmete muutmine. Notariaalsed toimingud on võimalik sooritada tööpäeviti mõne tunni jooksul.

Ettevõtte loomiseks saada oma andmed tellimisvormiga

© WASP Project 2024.